A3126 BLACK FOREST
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A3126 |
| Color | BLACK AND WHITE |
| Bundle | 6 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 3 |
| Length | 348cm / 137inch |
| Height | 191cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1245kg |
| Block | A3126 |
| Color | BLACK AND WHITE |
| Bundle | 7 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 348cm / 137inch |
| Height | 191cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 246kg |